b-interaktive   Sep 22, 2014   Uncategorized

Feature_graphic_pl

GermanyUnited-Kingdom

Turkey

Twoje dziecko chce obejrzeć odcinek Czarodziejki Bibi przed snem? A może chciałoby posłuchać najpiękniejszych klasycznych baśni? Nowa aplikacja, Kidsbox.tv umożliwia to zupełnie za darmo!

Mobilna telewizja dla dzieci, która właśnie zadebiutowała w polskim Google Play, umożliwia dostęp do ponad 100 odcinków przygód psotnej czarodziejki, jednej z najpopularniejszych niemieckich bajek dla najmłodszych, a także do najpiękniejszych klasycznych baśni.

Na początku z nowej mobilnej telewizji korzystać będą mogły dzieci mówiące po polsku i turecku – mówi Eugen Barteska z firmy b-interaktive, twórcy Kisbox.tv. Deweloperzy już planują uzupełnienie aplikacji o kolejne odcinki – także po niemiecku.

kidsbox.tv streaming_b-interaktive9.14Podobnie jak w przypadku kreskówek na YouTube, aplikacja finansowana jest poprzez reklamy. To zapewnia, że aplikacja jest (i zawsze będzie) darmowa.

Nowa mobilna telewizja dla dzieci dostępna jest obecnie wyłącznie dla telefonów z systemem Android; wersje iOS i Smart TV pojawią się, jeśli będzie takie zapotrzebowanie.

Od 2011, b-interaktive nieustannie podnosi poprzeczkę na międzynarodowym rynku mobilnym. Ponad trzydziestoosobowy zespół rozwija mobilne technologie w dwóch biurach – w niemieckim Schwerte (Zagłębie Rurhy) i polskich Gliwicach. To właśnie tam powstała cała infrastruktura, umożliwiająca streaming video w aplikacji Kidsbox.tv. Młoda firma odnosi również sukcesy, jeśli chodzi o współpracę z uznanymi międzynarodowymi partnerami, czego przykładem jest udostępnienie przez Kiddinx Media GmbH, twórcę Czarodziejki Bibi, praw do streamingu serii kreskówek o małej czarodziejce na całym świecie.

Oprócz kreskówek, b-interaktive tworzy też gry mobilne: ostatnia darmowa wersja Chińczyka LIVE łączy ze sobą graczy na całym świecie.

POBIERZ APLIKACJĘ

pl_generic_rgb_wo_60

O b-interaktive
Od 2011, b-interaktive przenosi na platformy mobilne tradycyjne gry planszowe. Dziś, z ponad 30 pracownikami w niemieckim Schwerte i w Gliwicach, podnosi poprzeczkę na międzynarodowym rynku mobilnym. b-interaktive polega na sprawdzonych partnerach i dzięki międzynarodowej współpracy jest w stanie tworzyć kreatywne i innowacyjne produkty, łączące ludzi na całym świecie poprzez platformy takie jak iOS, Android, Windows Phone i Windows 8.

O KIDDINX Media
KIDDINX Media GmbH zarządza krajowymi i międzynarodowymi licencjami, tworzy nowe marki dla całej grupy spółek oraz dba o maksymalne wykorzystanie i optymalizację biznesu online. Firma zarządza kilkoma portalami dla dzieci, profilami na Facebooku oraz dziecięcymi kanałami na Youtube, a także sklepami internetowymi. Zajmuje się również dystrybucją aplikacji mobilnych na smartfony i tablety, contentem audio i video do ściągnięcia. Ich głównym celem jest, aby atrakcyjne produkty na licencji wzmacniały wyprodukowane przez nie marki.

KONTAKT:
b-interaktive GmbH
Eugen Barteska
Managing Director
Tel: +49 2304. 338 2391
E-Mail: ebarteska@binteraktive.com
Lohbachstr. 12
58239 Schwerte

KONTAKT PRASOWY:
PURE Public Relations
Marlis Gregg  
Tel: +49 231. 72 800 31
E-Mail: gregg@pure-public-relations.de
Südblick 5
44339 Dortmund
www.pure-public-relations.de 

Comments are closed.

  • About us

    We 💖 real-time social 🕹 that connect players from all over the world - see how we work and start playing 🎲⚡️🎲 with us! ☺️
  • Addres

     Ostkirchstr. 177,
    44287 Dortmund,
    Deutschland